COVID OMEZENÍ


SALOMON WINTER SKYRACE 2021 se konat bude!!!

Makáme, chystáme a děláme vše pro to, aby se závod uskutečnil.

Bude to mít ale bohužel svá omezení.

Dle nařízení vlády se od pondělí 22.11.2021 mohou zúčastnit hromadných sportovních akcí pouze lidé očkovaní proti Covid-19, nebo ti, kteří nemoc v posledních 180 dnech prodělali.

Bohužel to je tak, jak to je. S nařízeními vlády nesouhlasíme, ale abychom akci vůbec mohli uspořádat, chtě nechtě je musíme respektovat...

Prosíme, nenadávejte nám, není to náš výmysl. Snažíme se pro vás v této situaci dělat maximum a věřte, že jsme z toho sami naštvaní...

Veškeré detaily ohledně prezence, vyzvednutí čísel a samotného závodu, ale i informace pro neočkované najdete přehledně NÍŽE ZDE: 

 

PRO ZÁVODNÍKY - OČKOVANÉ / PO PRODĚLÁNÍ NEMOCI

* Prezence do závodu bude probíhat v sobotu 4.12.2021 od 9:00-11:30 v prostorách areálu ZŠ OSTAŠOV, kde dostanete standartně vaše startovní číslo, čip, startovní tašku a vše, na co jste na našich závodech zvyklí

* Při prezenci bude každý závodník podepisovat listinu s čestným prohlášením, že je očkovaný nebo nemoc v posledních 180 dnech prodělal.

* My vaše potvrzení kontrolovat nebudeme. Zaprvé s tím nesouhlasíme a zadruhé na to nemáme ani právo.

* Při případné náhodné kontrole od příslušného orgánu (věříme, že nic takového nebude), je každý závodník zodpovědný sám za sebe a nese plnou odpovědnost.

* Těšíme se na vás a věříme, že si závod naplno užijeme!!! 

 

PRO ZÁVODNÍKY - NEOČKOVANÉ

Je nám to STRASNĚ LÍTO, ale dle nařízení vlády vás na našem závodě tentokrát bohužel přivítat nemůžeme.

Ale abyste věděli, že na vás "neprdíme", jen proto, že vláda řekla NE, a abychom vám ale i tak dali možnost si zazávodit - tak jsme pro vás udělali alespoň VIRTUÁLNÍ ZÁVOD!

Jelikož je toto ale virtuální závod, nemusíte běhat přímo na Ještědu! Trasu si můžete odběhnout kdekoliv, třeba u vás za barákem. 

 

JAK NA TO?

* Dle toho, na jakou distanci jsi registrovaný (SkyRace - 21km / Trail - 13km / Easy - 6km) - v sobotu 4.12.2021 vyběhni a výkon změř pomocí hodinek nebo telefonu. 

* Poté stačí snímek aktivity zaslat na email honza@jestedskyrace.cz, nebo do zprávy na naší Facebookové stránce. Toť vše. 

* Ještě jednou opakujeme -  toto je virtuální závod, proto nemusíte běhat přímo na Ještědu! Trasu si můžete odběhnout kdekoliv, třeba u vás za barákem.

* Výškové metry ani převýšení neřešte, to není tentokrát důležité! Chápeme že Polabí má jiné možnosti než velehory na Ještědu. :)

 

PO ZÁVODĚ

* Až si trasu odběhnete a pošlete nám záznam z hodinek či telefonu, tak obratem zašleme zaslouženou ORIGINÁLNÍ FINISHERSKOU MEDAILI + ČELENKU ZÁVODU na vaši  adresu!

* Bohužel vám je nebudeme moci předat osobně v cílové bráně, ale věříme, že vám alespoň takto udělá radost!

 

PODĚKOVÁNÍ ZA PODPORU

Hlavy vzhůru!

Ještědská komunita musí držet při sobě víc než kdy předtím a ne jít proti sobě, tak jak to Velký Bratr chce...

Držte se bando, těšíme se na vás.

 

P.S.: Toto všechno platí v případě, že se podmínky nezhorší a vláda do termínu závodu nerozhodne jinak.

 

DYCKY JEŠTĚD!

Honza Dušánek & Ještěd Skyrace Team