ZMĚNY TERMÍNŮ ZÁVODŮ


Milí běžci, kamarádi, ještěďáci.

S ohledem na současnou situaci okolo koronaviru a s ním spojené stále trvající omezení a restrikce, vám zde přinášíme finální rozpis závodů ze SALOMON JEŠTĚD SERIES 2020.

Abyste si mohli dopředu naplánovat druhou polovinu sezóny, která bude značně nabitá a zajímavá. 

Věříme, že naplánované akce už proběhnou mají a my se s vámi uvidíme co nejdřív pod Ještědem! 

*****

SALOMON JEŠTĚD 24 SUMMER 13.-14.6. ZRUŠENO

SALOMON JEŠTĚD SKYRACE  -  PŘESUNUTO na 26.9.

JEŠTĚDSKÝ KLASIK 8.8. BEZ ZMĚNY

SALOMON WINTER SKYRACE 5.12.  BEZ ZMĚNY

*****

Chápeme, že nové termíny mohou kolidovat s vašimi plány, proto vám chceme jít maximálně vstříc, jak celou věc ohledně zaplaceného startovného vyřešit k oboustranné spokojenosti.

Než se však rozhodnete, tak se prosím zkuste zamyslet nad následující věcí, kterou myslím docela výstižně shrnul prezident CZSA Sam Straka. Vaše podpora bude v tyto týdny a měsíce zcela zásadní, abychom mohli Ještěd závody zase rozeběhnout a nalít jim do žil novou krev.

„Pořadatelé našich závodů v Česku mají nesrovnatelně nižší startovné s podobnými závody v zahraničí. Přesto zde máte možnost se zúčastnit řady skutečně špičkových závodů po organizační stránce. Mnoho nákladů spojených se závodem musí pořadatel vynaložit i dlouhou dobu před samotným startem formou záloh, nákupu vybavení, prostředků nutných pro organizaci závodu. Dá se říci, že již nějakou dobu před startem má pořadatel poplaceno vše a po závodě snad jen mu zbývá zaplatit případné prize money. Mám na vás prosbu za všechny naše pořadatele. Pokud by muselo dojít k dalším posunům nebo rušení závodů zkuste se zamyslet nad tím, zda striktně požadovat vracení startovného nebo jeho plné přesuny na případný další ročník. Víte, mohlo by se také stát to, že by žádný další takový ročník v tom případě nemusel existovat.“

*****

Zde jsou možnosti, jak se zaplaceným startovným naložit:

* Běžci, kteří jsou registrovaní na SALOMON JEŠTĚD SKYRACE, se již nemusí znovu nikam hlásit či svou účast v novém termínu potvrzovat. Všem se startovní číslo převede automaticky i se všemi doplňkovými službami jako je merchandise atd.

* Běžcům, kteří jsou registrovaní na SALOMON JEŠTĚD 24 SUMMER, se automaticky převádí startovka na SALOMON JEŠTĚD 24 WINTER, který proběhne v termínu 9.-10.1.2021. Všem se startovní číslo převede automaticky i se všemi doplňkovými službami jako je merchandise atd.

* Pokud se nebudu moct závodu zúčastnit, tak můžete svou registraci přepsat na jiného závodníka. V tom případě pošlete všechny potřebné nacionále na honza@jestedskyrace.cz a my se postaráme o přepsání. 

*****

Děláme naše závody srdcem a na 100% tak pevně doufáme, že nás tento koronahnus nepoloží a my se opět brzy potkáme pod Ještědem a pořádně si zazávodíme!

Děkuji předem za pochopení celé situace a věřím v lepší zítřky!

Hlavu vzhůru a brzy na běhanou!

Honza Dušánek & JEŠTĚD SKYRACE tým

*****

ENGLISH

Dear runners, friends, Ještěd fans.

Given the current situation concerning coronavirus infection and related restrictions we have to update our schedule for  SALOMON JEŠTĚD SERIES 2020.

So you can plan your second half of your running season, which will be really interesting and challenging.

We do hope that our races will be held as planned and we will see each other under the Ještěd! 

*****

SALOMON JEŠTĚD 24 SUMMER 13.-14.6. CANCELED

SALOMON JEŠTĚD SKYRACE  -  NEW DATE 26.9.

JEŠTĚDSKÝ KLASIK 8.8. NO CHANGES

SALOMON WINTER SKYRACE 5.12.  NO CHANGES

Of course we know very well how hard you have been training and how much you have been looking forward to Ještěd and its trails. Be assured that it is not only you who feel sorry about it, but also the whole organizer team, volunteers and partners.

We do understand that new race dates can colide with your other plans, so we will do our maximum do come forward to you and your planning.

*****

Those of you who have already signed in for SALOMON JEŠTĚD SKYRACE do not need to sign again or to confirm your participation – your start number including any additional services, such as merchandise, will be transferred automatically to the reschduled date.

Those of you already signed in for SALOMON JEŠTĚD 24 SUMMER, your registration will be transferred to SALOMON JEŠTĚD 24 WINTER (9.-10.1.2021), including any additional services, such as merchandise etc.

You can also transfer your registration onto another runner. In that case, please sned us all the details of a new ruznner to honza@jestedskyrace.cz and we will take care of it.

*****

We organize our races with 100% hearth, so we do hope, that this virs will not knock us down and with your help we will rise stronger than ener and have another great races under the Ještěd mountain.

Cheer up and see you soon at some running event! 

Honza Dušánek & JEŠTĚD SKYRACE team
JEŠTĚD SkyRace ®
JEŠTĚD Trail

Registruj se!