STARTOVNÉ / PŘEREGISTRACE / PŘESUN STARTOVNÉHO


 
STARTOVNÉ / PŘEREGISTRACE / PŘESUN STARTOVNÉHO
 
Milí běžci, kamarádi, ještěďáci.
S ohledem na současnou situaci okolo koronaviru jsme se rozhodli posunout termín SALOMON JEŠTĚD SKYRACE na 4. července 2020.
Chápeme, že nový termín může kolidovat s vašimi plány na prázdniny.
Proto vám chceme jít maximálně vstříc, jak celou věc ohledně zaplaceného startovného vyřešit k oboustranné spokojenosti.
 
Než se však rozhodnete, tak se prosím zkuste zamyslet nad následující věcí, kterou myslím docela výstižně shrnul prezident CZSA Sam Straka:
„Pořadatelé našich závodů v Česku mají nesrovnatelně nižší startovné s podobnými závody v zahraničí. Přesto zde máte možnost se zúčastnit řady skutečně špičkových závodů po organizační stránce. Mnoho nákladů spojených se závodem musí pořadatel vynaložit i dlouhou dobu před samotným startem formou záloh, nákupu vybavení, prostředků nutných pro organizaci závodu. Dá se říci, že již nějakou dobu před startem má pořadatel poplaceno vše a po závodě snad jen mu zbývá zaplatit případné prize money. Mám na vás prosbu za všechny naše pořadatele. Pokud by muselo dojít k dalším posunům nebo rušení závodů zkuste se zamyslet nad tím, zda striktně požadovat vracení startovného nebo jeho plné přesuny na případný další ročník. Víte, mohlo by se také stát to, že by žádný další takový ročník v tom případě nemusel existovat.“
 
Zde jsou tedy možnosti, jak se zaplaceným startovným na SALOMON JEŠTĚD SKYRACE naložit:
* Běžci, kteří jsou na závod registrovaní, se nemusí nikam hlásit či svou účast v novém termínu potvrzovat. Všem se startovní číslo převede automaticky i se všemi doplňkovými službami jako je merchandise atd.
* Svou registraci můžete přepsat na jiného závodníka. V tom případě pošlete všechny potřebné nacionále na honza@jestedskyrace.cz a my se postaráme o přepsání.
*Pokud byste si opravdu z výše uvedených možností nevybrali, tak můžeme přepsat vaši startovku na jiný závod ze SALOMON JEŠTĚD SERIES 2020. V tom případě kontaktujte honza@jestedskyrace.cz a my se postaráme o přepsání.
 
Děláme naše závody srdcem a na 100% tak pevně doufáme, že nás tento koronahnus nepoloží a my se opět brzy potkáme pod Ještědem a pořádně si zazávodíme!
 
Děkuji předem za pochopení celé situace a věřím v lepší zítřky!
Hlavu vzhůru a brzy na běhanou!
 
Honza Dušánek & JEŠTĚD SKYRACE týmJEŠTĚD SkyRace ®
JEŠTĚD Trail

Registruj se!