PŘEDZÁVODNÍ POKYNY 2022


Před startem SALOMON JEŠTĚD SKYRACE vám přinášíme ucelené informace, jak vše bude v sobotu 23.4.2022 pod Ještědem probíhat.

Co, kde, kdo, jak, proč a zač…

Věřím, že tímto odpovíme na drtivou většinu vašich případných otázek. Ale kdybyste se přeci jenom na něco potřebovali zeptat, tak napište na naši FB zeď nebo na honza@jestedskyrace.cz.

*****

 

AREÁL START / CÍL

Areál START / CÍL je pro letošní rok přímo pod SKOKANSKÝMI MŮSTKY JEŠTĚD.

 

PARKOVÁNÍ

Pozorně mrkněte na mapku parkování!

Kapacita parkování na P3 (nad skokanskými můstky - kousek od START/CÍL) je omezená, tak přijeďte včas!

Následně se bude parkovat na velkokapacitním P1 (cca 800m od START/CÍL)

 

PREZENCE / INFORMACE

Vše bude probíhat v areálu pod SKOKANSKÝMI MŮSTKY JEŠTĚD, kde bude vše přehledně označeno. Prezence je možná v čase 9:00 - 11:30.

Zde dostanete startovní tašku, čelenku závodu, startovní číslo, vratný chip, zavírací špendlíky atd. Objednaný merchandise (pokud jste si ho objednali) si vyzvednete na stánku MERCH.

Apelujeme na všechny, aby svou prezenci nenechávali na poslední chvíli, jelikož zde bude velký počet běžců a chceme se tak vyhnout frontám a čekání. Přijďte prosím včas!

 

REGISTRACE NA MÍSTĚ

Registrace na místě do všech závodů (6km / 13km / 22km) bude možná.

 

ÚSCHOVNA

Bude možnost uschovat vaše batohy (prosíme do max. 30l). Vše bude označeno.

 

STARTOVNÍ ČÍSLA / CHIPY

Před samotnou prezencí se prosím podívejte do STARTOVNÍ LISTINY, kde najdete své startovní číslo. Urychlí to tak samotnou prezenci. Čísla se budou přidělovat po skončení online registrací - ve čtvrtek 21.4.2022.

Startovní číslo umístěte na vaši PŘEDNÍ STRANU! Ať už na prsa, opasek či stehno. Toto je velice důležité pro časomíru, fotografy (k následnému zaslání vašich pozávodních fotografií) a dobrovolníky pro rozeznání běžce.

Číslo nepřipínejte na batoh, bok stehna nebo opasek zezadu!

Budeme používat VRATNÉ CHIPY, které připevníte na nohu tak, aby žádná část vašeho oblečení nezakrývala chip. Chipy budou vydány spolu se startovním číslem v místě prezence. Po doběhu vám budou chipy odebrány nebo je vraťte do připravené krabice. Děkujeme.

 

MERCHANDISE

Vámi objednaný a zaplacený merchandise bude k vyzvednutí na místě označeném MERCH.

K zakoupení bude samozřejmě také náš další merchandise, kde si budete moci koupit trička, mikiny, hrníčky, čepice, čelenky, běžecké dresy, návleky, ponožky a vše možné z naší kolekce.

 

MAPY / TRASA ZÁVODU

Prosím věnujte čas na pečlivé nastudování trasy závodu!

Trať bude dobře označena pomoci barevných pásek, informačních cedulí, vlaječek a na nepřehledných místech bude stát náš dobrovolník.

Nicméně upozorňujeme, že se každý účastník se řídí dle OFICIÁLNÍ MAPY či GPS navigace s nahranou tratí a každý účastník je SÁM ZODPOVĚDNÝ za správný výběr trati dle příslušné mapy a neměl by se řídit podle navigace kolem stojících diváků.

Veškeré podklady najdete ZDE.

 

CANICROSS

Trasa vede trailovým terénem. Pro bezpečnost vašeho psa doporučujeme mít s sebou psí botičky, pro případ odření pacek, drápků atd.

Na občerstvovacích stanicích a v cíli budou připraveny pro pejsky vany s vodou na ochlazení.

 

START

Veškeré informace o programu dne a startů jednotlivých závodů najdete v sekci PROGRAM AKCE.

 

PO DOBĚHU

Každý, kdo úspěšně dokončí celou trasu dospěláckou se může těšit na ORIGINAL FINISHER MEDAILI, kterou vám ihned po doběhu navléknou sličné hostesky a odeberou vám chip.

Samozřejmostí je okamžité pozávodní občerstvení a zasloužené pivko či nealko.

 

OBČERSTVENÍ

K dispozici bude velký výběr teplého i studeného jídla, polévky, sendviče, točené alko a nealko pivo a limonáda, výběrová káva a domácí koláčky a dortíky!

 

VÝSLEDKY / ČASOMÍRA - MOBILNÍ APLIKACE

Ve spolupráci s časomírou STOPNITO.CZ najdete okamžitě po závodě vaše výsledky ve svém mobilu a nemusíte nic složitě hledat na papírech.

Nainstalujte si aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně, a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

Výsledky závodu samozřejmě také naleznete na našem webu v sekci VÝSLEDKY.

 

VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ

VYHLAŠUJEME:

SKYRACE - první 3 ženy a muže v 5 kategoriích (18-25 let, 26-35let, 36-45let, 46-55let, 56-99 let)

TRAIL - první 3 ženy a 3 muže.

EASY - první 3 ženy a 3 muže.

 

Běhejsepsem.cz SKYRACE - první 3 ženy a 3 muže.

Běhejsepsem.cz  TRAIL - první 3 ženy a 3 muže.

Běhejsepsem.cz EASY - první 3 ženy a 3 muže.

 

Vyhlášení vítězů bude probíhat v prostorách závodu od 16hod.

 

FOTO / VIDEO

Na samotném závodě v areálu se budou pohybovat naši 3 profesionální fotografové a video crew, takže se nebojte, že byste se po závodě na nějakých těch fotkách nebo ve filmu nenašli.

Fotky budou k dispozici na našem webu a FB stránkách brzy po akci.

 
JEŠTĚD SkyRace ®
JEŠTĚD Trail

Registruj se!