24 hodin, na které jen tak nezapomeneš!

ZMĚNA TERMÍNU!

Milí běžci, kamarádi, ještěďáci.

S ohledem na současnou situaci okolo stále trvajícího koronaviru a s ním spojené stále trvající omezení a restrikce, jsme byli donuceni posunou termín SALOMON JEŠTĚD 24 na termín - 13.-14.8.2021.

Věříme, že bude tento termín již finální a akce už proběhne jak má a my se s vámi uvidíme co nejdřív pod Ještědem! 

*****

Chápeme, že nový termín může kolidovat s vašimi plány, proto vám chceme jít maximálně vstříc, jak celou věc ohledně zaplaceného startovného vyřešit k oboustranné spokojenosti.

Než se však rozhodnete, tak se prosím zkuste zamyslet nad následující věcí, kterou myslím docela výstižně shrnul prezident CZSA Sam Straka. Vaše podpora bude v tyto týdny a měsíce zcela zásadní, abychom mohli Ještěd závody zase rozeběhnout a nalít jim do žil novou krev.

„Pořadatelé našich závodů v Česku mají nesrovnatelně nižší startovné s podobnými závody v zahraničí. Přesto zde máte možnost se zúčastnit řady skutečně špičkových závodů po organizační stránce. Mnoho nákladů spojených se závodem musí pořadatel vynaložit i dlouhou dobu před samotným startem formou záloh, nákupu vybavení, prostředků nutných pro organizaci závodu. Dá se říci, že již nějakou dobu před startem má pořadatel poplaceno vše a po závodě snad jen mu zbývá zaplatit případné prize money. Mám na vás prosbu za všechny naše pořadatele. Pokud by muselo dojít k dalším posunům nebo rušení závodů zkuste se zamyslet nad tím, zda striktně požadovat vracení startovného nebo jeho plné přesuny na případný další ročník. Víte, mohlo by se také stát to, že by žádný další takový ročník v tom případě nemusel existovat.“

*****

Zde jsou možnosti, jak se zaplaceným startovným naložit:

* Běžci, kteří jsou registrovaní na SALOMON JEŠTĚD 24, se již nemusí znovu nikam hlásit či svou účast v novém termínu potvrzovat. Všem se startovní číslo převede automaticky i se všemi doplňkovými službami jako je merchandise atd.

* Pokud se nebudu moct závodu zúčastnit, tak můžete svou registraci přepsat na jiného závodníka. V tom případě pošlete všechny potřebné nacionále na honza@jestedskyrace.cz a my se postaráme o přepsání. 

* Pokud by vám nevyhovovala ani jedna z výše uvedených variant, můžete svoji startovku převést na jeden ze závodů SALOMON JEŠTĚD SERIES 2021. Případné doplatky ceny startovného bychom vyřídili spolu osobně.

*****

Děláme naše závody srdcem a na 100% tak pevně doufáme, že nás tento koronahnus nepoloží a my se opět brzy potkáme pod Ještědem a pořádně si zazávodíme!

Děkuji předem za pochopení celé situace a věřím v lepší zítřky!

Hlavu vzhůru a brzy na běhanou!

Honza Dušánek & JEŠTĚD SKYRACE tým

 

*****

ENGLISH

Dear runners, friends, Ještěd fans.

Given the current situation concerning coronavirus infection and related restrictions we have to postpone race date of SALOMON JEŠTĚD to date 13.-14.8.2021.

We do hope that our race will be held as planned and we will see each other under the Ještěd! 

*****

Of course we know very well how hard you have been training and how much you have been looking forward to Ještěd and its trails. Be assured that it is not only you who feel sorry about it, but also the whole organizer team, volunteers and partners.

We do understand that new race date can colide with your other plans, so we will do our maximum do come forward to you and your planning.

*****

Those of you who have already signed in for SALOMON JEŠTĚD 24 do not need to sign again or to confirm your participation – your start number including any additional services, such as merchandise, will be transferred automatically to the reschduled date.

You can also transfer your registration onto another runner. In that case, please sned us all the details of a new runner to honza@jestedskyrace.cz and we will take care of it.

*****

We organize our races with 100% hearth, so we do hope, that this virs will not knock us down and with your help we will rise stronger than ener and have another great races under the Ještěd mountain.

Cheer up and see you soon at some running event! 

Honza Dušánek & JEŠTĚD SKYRACE team