PŘEDZÁVODNÍ INFO

Před startem COMPRESSPORT JĚŠTĚD SkyRace® 2018 vám přinášíme ucelené informace, jak vše bude v sobotu 14.4.2018 pod Ještědem probíhat. Co, kde, kdo, jak, proč a zač. Věřím, že tímto odpovíme na drtivou většinu vašich případných otázek. Ale kdyby jste se přeci jenom na něco potřebovali zeptat, tak napište na naši FB zeď nebo na honza@jestedskyrace.cz.A teď už k věci:

PŘÍJEZD + PARKOVÁNÍ Příjezd do areálu závodu je přehledně popsán ZDE. Od dálnice bude cesta k nám ještě doznačena našimi směrovacími cedulemi. Parkování bude opět zajištěno na dvoupatrovém parkovišti přímo u areálu závodu. Jelikož bude mít SkiJeštěd v době našeho závodu již spuštěnou letní sezónu, tak nám pro parkování pronajme pouze vrchní patro parkoviště. Zde budete moci parkovat ZDARMA. Pro ty pozdější z vás je možnost zaparkovat v přízemí parkoviště za poplatek 100,-Kč v rámci ceníku SkiJeštěd.

PREZENCE / INFORMACE Vše bude probíhat ve velkokapacitním stanu, kde bude vše přehledně označeno. Prezence je možná od 8:00 - 11:30. Zde dostanete startovní tašku, startovní číslo, vratný chip, zavírací špendlíky, objednaný merchandise (pokud jste si ho objednali) a poukazy na pozávodní jídlo a pití. Apeluji na všechny, aby svou prezenci nenechávali na poslední chvíli, jelikož zde bude opravdu velký počet běžců a chceme se tak vyhnout frontám a čekání. Přijďte prosím včas!

REGISTRACE NA MÍSTĚ / REGISTRACE NA DĚTSKÉ ZÁVODY Registrace na místě do hlavního závodu COMPRESSPORT JĚŠTĚD SkyRace® bude možná, a to za poplatek 700,- Kč.
Registrace na místě do závodu COMPRESSPORT JĚŠTĚD Trail bude možná, a to za poplatek 500,- Kč.
Registrace do dětských závodu bude probíhat na místě od 8:00 - 10:30, a to za poplatek 50,-/os.
Bude zde také informační tabule, kde se dozvíte vše potřebné.

STARTOVNÍ ČÍSLA / CHIPY Před samotnou prezencí se prosím podívejte do STARTOVNÍ LISTINY, kde najdete své startovní číslo. Urychlí to tak samotnou prezenci. Startovní číslo umístětě na vaši PŘEDNÍ STRANU! Ať už na prsa, opasek či stehno. Toto je velice důležité pro časomíru, fotografy (k následnému zaslání vašich pozávodních fotografií) a dobrovolníky na rozeznání běžce. Číslo nepřipínejte na batoh, bok stehna nebo opasek zezadu! Budeme používat VRATNÉ CHIPY, které připevníte na nohu tak, aby žádná část vašeho oblečení nezakrývala chip. Chipy budou vydány spolu se startovním číslem v místě prezence. Po doběhu vám budou chipy odebrány nebo je vraťte do připravené krabice. Děkujeme.

ÚSCHOVNA V míste prezence bude možnost uschovat vaše batohy (prosíme do max. 30l). Vše bude označeno.

MERCHANDISE

Vámi objednaný a zaplacený merchandize bude k vyzvednutí na místě označeném MERCHANDISE. K zakoupení bude samozřejmě také náš merchandise, kde si budete moci koupit trička, čepice, čelenky, běžecké dresy, vestičky, návleky, kraťasy a vše možné z naší sekce MERCHANDISE.

MAPY / TRASA ZÁVODU Prosím věnujte čas na pečlivé nastudování trasy závodu! Speciálně změně oproti minulým ročníkům - poslední seběh z Ještědu okolo skokanských můstků - letošní NOVINKA. Trať bude dobře označena pomoci barevných pásek, informačních cedulí, vlaječek a na nepřehledných místech bude stát náš dobrovolník. Nicméně upozorňujeme, že se každý účastník se řídí dle OFICIÁLNÍ MAPY či GPS navigace s nahranou tratí a každý účastník je SÁM ZODPOVĚDNÝ za správný výběr trati dle příslušné mapy a neměl by se řídit podle navigace kolem stojících diváků.

Veškeré mapy najdete v sekci MAPY.

POČASÍ / TERÉN !!!POZOR!!! Počasí může být všelijaké, je stále "pouze" duben. Je to technická trať, určitě bude místy bláto, kluzké kameny a další náročný terén. Na trati stále místy leží technický sníh (první stoupání a seběh po sjezdovce, hřebínek mezi Černým vrchem a Ještědkou) a jsou zde i namrzlé pasáže (1. seběh z Ještědu). Také poslední seběh z Ještědu okolo skokanských můstků - letošní NOVINKA - je sice bez sněhu, ale tato pasáž je místy dost prudká! Prosím přizpůsobte váš výkon svým možnostem, abychom nemuseli řešit nějaká větší zranění. Na menší úrazy a odřeniny bude k dispozici lékařská pomoc. S těmi většími (veřím, že žádný nebude!) bude k dispozici na zavolání horská služba.

TOALETY / UMYTÍ K dispozici budou připravené jak pevné toalety (za pokladní budkou), tak i mobilní toalety. Také zde budou připravena umyvadla k pozávodní hygieně.

START Start dětských závodů bude začínat postupně od 10:30 do 11:15. Start COMPRESSPORT JĚŠTĚD Trail je v 11:45. Časový limit závodu je 3 hodiny. Start hlavního závodu COMPRESSPORT JĚŠTĚD SkyRace® je ve 12:00. Časový limit závodu je 5 hodin. Veškeré detaily najdete v sekci PROGRAM AKCE.

COMPRESSPORT VRCHOLOVÁ PRÉMIE Pro nejrychlejší ženu a muže, kteří jako první zdolají na 16,5km poprvé Ještěd jsou připravené tyto jedinečné Compressport lýtkové návleky z limitované "ještědské" edice. To už se vyplatí si trochu pospíšit, ne?

PO DOBĚHU Každý kdo úspěšně dokončí celou trasu COMPRESSPORT JĚŠTĚD Trail nebo COMPRESSPORT JĚŠTĚD SkyRace® se může těšit na finisherskou čelenku, kterou vám ihned po doběhu navléknou sličné hostesky a odeberou vám chip. K dispozici bude i velký FINISHERSKÝ BANNER, kde si budete moci udělat originální fotku na památku závodu. Samozřejmostí je okamžité pozávodní občerstvení.

VÝSLEDKY / ČASOMÍRA - MOBILNÍ APLIKACE Ve spolupráci s časomírou STOPNITO.CZ najdete okamžitě po závodě vaše výsledky ve svém mobilu a nemusíte nic složitě hledat na papírech. Nainstalujte si aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play. Výsledky závodu samozřejmě také naleznete na našem webu v sekci VÝSLEDKY.

VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ V dětských závodech vyhlašujeme prvních 3 holky a chlapce v jednotlivých kategoriích. Vyhlášení dětských vítězů proběhne ihned po skončení dětských běhů. V závodě COMPRESSPORT JĚŠTĚD Trail vyhlašujeme prvních 5 žen a 5 mužů. V hlavním závodě COMPRESSPORT JĚŠTĚD SkyRace® vyhlašujeme absolutní vítězku a vítěze a první 3 ženy a muže v 6ti věkových kategoriích. A jelikož je COMPRESSPORT JĚŠTĚD SkyRace® 2018 zároveň MČR v SkyRace®, tak jako zlatý hřeb dne předá prezident CZSA Sam Straka speciální ceny a trikoty pro vítěze. Vyhlášení vítězů je plánované na 16:30.

PRIZE MONEY💲 !POZOR POZOR POZOR!
Letos se poprvé rozdělí prize money mezi první 3 ženy a muže, a to ve výši 20.000,- Kč!

Harmonogram a detailní program najdete v sekci PROGRAM AKCE.

CHARITATIVNÍ TOMBOLA Tento rok budete moct přispět na dobrou věc a ještě k tomu vyhrát úžasné ceny! V akreditačním stanu bude za 50,- Kč k zakoupení libovolný počet "ticketů", na které můžete vyhrát spousty velmi zajímavých cen. Připraveny jsou ceny jako - 2x startovné na Amsterdam Maraton, hůlky LEKI, boty Mizuno, lístky na Rock for People, noc pro 2 v jednom z design pokojů v Grand Hotelu**** Imperial s wellness pro 2 osoby, BUFF original headband, kompresní podkolenky, dárkové sety s prémiovým sektem a vínem od UNITED BRANDS a mnohé další. Vyhlášení výherců bude probíhat ihned po předání cen výtězům jednotlivých závodů. Výtěžek z tomboly předáme po závodě námi vybrané dobročinné organizaci.

FOTO / VIDEO Na samotném závodě v areálu se budou pohybovat naši 3 profesionální fotografové a 2 video crew, takže se nebojte, že byste se po závodě na nějakých těch fotkách nebo ve filmu nenašli.😀 Fotky budou po ihned závodě ke shlédnutí a stažení na www.raceshots.cz, kde bude speciální kolonka JĚŠTĚD SkyRace® 2018 a samozřejmě také na našich webových stránkách v sekci MEDIA. Oficiální video bude k dispozici na našem webu a FB stránkách cca 10 dní po akci.

Takže to je vše kamarádi.

Přeji poklidné poslední dny příprav do závodu a já se budu s celým svým týmem těšit 14.4.2018 na viděnou u nás pod kopcem!

Zpět

pf JSR_flyer_2017

13 | 4 | 2019
COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace ®
COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail

Registruj se!