24 hodin, na které jen tak nezapomeneš!

PŘEDSTARTOVNÍ POKYNY

Před startem SALOMON JEŠTĚD 24 WINTER vám přinášíme ucelené informace, jak vše bude o víkendu 15.-16.2.2020 pod Ještědem probíhat.

Co, kde, kdo, jak, proč a zač…

Věřím, že tímto odpovíme na drtivou většinu vašich případných otázek. Ale kdybyste se přeci jenom na něco potřebovali zeptat, tak napište na naši FB page nebo na honza@jestedskyrace.cz.

 

PŘÍJEZD + PARKOVÁNÍ

Příjezd do areálu závodu je přehledně popsán V sekci MAPY.

Parkování bude zajištěno primárně na parkovišti P3 u skokanských můstků. POZOR kpacita omezena cca 80 auty. Následně bude možnost parkovat na dvoupatrovém parkovišti cca 800m od START/CÍL. Zde budete moci parkovat také ZDARMA.

PREZENCE / INFORMACE

Vše bude probíhat ve velkokapacitním stanu u skokanských můstků, kde bude vše přehledně označeno. Prezence je možná v pátek 14.2. v čase 16:00 - 20:00 a v sobotu 15.2. v čase 8:00 - 11:30.

Zde dostanete startovní tašku, startovní číslo, vratný chip, zavírací špendlíky, objednaný merchandize (pokud jste si ho objednali) a vše ostatní.

Apelujeme na všechny, aby svou prezenci nenechávali na poslední chvíli, jelikož zde bude opravdu velký počet běžců a chceme se tak vyhnout frontám a čekání. Přijďte prosím včas!

*****

REGISTRACE NA MÍSTĚ

Registrace na místě bude možná, a to za poplatek uvedený u jednotlivých závodů.

*****

STARTOVNÍ ČÍSLA / CHIPY

Před samotnou prezencí se prosím podívejte do STARTOVNÍ LISTINY, kde najdete své startovní číslo. Urychlí to tak samotnou prezenci.

Startovní číslo umístěte na vaši PŘEDNÍ STRANU! Ať už na prsa, opasek či stehno. Toto je velice důležité pro časomíru, fotografy (k následnému zaslání vašich pozávodních fotografií) a dobrovolníky pro rozeznání běžce.

Číslo nepřipínejte na batoh, bok stehna nebo opasek zezadu!

Budeme používat VRATNÉ CHIPY, které připevníte na nohu tak, aby žádná část vašeho oblečení nezakrývala chip. Chipy budou vydány spolu se startovním číslem v místě prezence. Po doběhu vám budou chipy odebrány nebo je vraťte do připravené krabice. Děkujeme.

*****

ÚSCHOVNA

V místě prezence bude možnost uschovat vaše batohy (prosíme do max. 30l). Vše bude označeno.

*****

MERCHANDISE

Vámi objednaný a zaplacený merchandise bude k vyzvednutí na místě označeném MERCHANDISE.

K zakoupení bude samozřejmě také náš další merchandise, kde si budete moci koupit trička, čepice, čelenky, běžecké dresy, návleky, ponožky a vše možné z našich ještědských věcí.

*****

MAPY / TRASA ZÁVODU

Prosím věnujte čas na pečlivé nastudování trasy závodu!

Trať bude dobře označena pomoci barevných pásek, informačních cedulí a vlaječek.

Nicméně upozorňujeme, že se každý účastník se řídí dle OFICIÁLNÍ MAPY či GPS navigace s nahranou tratí a každý účastník je SÁM ZODPOVĚDNÝ za správný výběr trati dle příslušné mapy a neměl by se řídit podle navigace kolem stojících diváků.

Veškeré mapy najdete v sekci MAPY.

*****

POČASÍ / TERÉN    !!!POZOR!!!

Počasí může být všelijaké, je únor. Je to technická trať, určitě bude místy sníh, náledí, kluzké kameny a další náročný terén.

Prosím přizpůsobte váš výkon svým možnostem, abychom nemuseli řešit nějaká větší zranění.

Na menší úrazy a odřeniny bude k dispozici lékařská pomoc. S těmi většími (věřím, že žádný nebude!) bude k dispozici na zavolání Horská služba.

*****

TOALETY

K dispozici budou toalety v budově hotelu Můstek.

*****

START

Start závodu je v 12:00.

*****

POVINNÁ VÝBAVA

Vše je přehledně popsáno v sekci DETAILNÍ INFO A PRAVIDLA. Povinnou výbavu budeme kontrolovat u každého při registracích.  ! POZOR ! Povinnou výbavu budeme kontrolovat i v průběhu závodu. Ten který/á by neměla kompletní povinnou výbavu nebude vpuštěn na trať!

*****

VÝSLEDKY / ČASOMÍRA - MOBILNÍ APLIKACE

Ve spolupráci s časomírou STOPNITO.CZ najdete okamžitě po závodě vaše výsledky ve svém mobilu a nemusíte nic složitě hledat na papírech.

Nainstalujte si aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně, a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

Výsledky závodu samozřejmě také naleznete na našem webu v sekci VÝSLEDKY.

*****

VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ

VYHLAŠUJEME:

JEDNOTLIVCI - první 3 ženy a 3 muže. (bez rozdílu věku)

DVOJICE - ženy / mužI / MIX (bez rozdílu věku)

TÝMY (3-5 osob)  - ženy / muži /MIX

V kategorii MIX musí být alespoň jedna žena.

Vyhlášení vítězů je plánované na neděli 16.2. v 13hod.

*****

FOTO / VIDEO

Na samotném závodě v areálu se budou pohybovat naši 4 profesionální fotografové a 3 kameramani z video crew, takže se nebojte, že byste se po závodě na nějakých těch fotkách nebo ve filmu nenašli.

Fotky budou po ihned závodě ke shlédnutí a stažení na www.raceshots.cz, kde bude speciální kolonka WINTER SkyRace® 2019 a samozřejmě také na našich webových stránkách v sekci MEDIA.

Oficiální video bude k dispozici na našem webu a FB stránkách brzy po akci.

*****

Takže to je vše kamarádi.

Přeji poklidné poslední dny příprav do závodu a já se budu s celým svým týmem těšit 15.2.2020 na viděnou u nás pod kopcem!